Čtyři expedice, jedno zranění a stále bez vrcholu. Nádherná pyramida, dokonalý tvar nepřístupné hory. Jsou roky a je jich hodně, kdy nevyleze vůbec nikdo. Mrak na snímku v sedmi tisíci metrech stačí k tomu, aby tahle hrdá hora nepřijímala horolezce na svůj vrchol. Jde o převládající severozápadní větry a následnou turbulenci okolo hřebene. V mraku sněží a fouká. Dva roky jsme se nedostali díky vánicím a lavinám nad 7 400 m. Během jedné jsme 9× vystoupali nad 7 000 metrů! Nejblíž k vrcholu jsme měli hned při první expedici. V okamžiku, kdy jsme ve 2 hodiny v noci vyrazili z tábora směrem k vrcholu, se v 8 000 m zkazilo počasí. To znamenalo konec snů o vrcholu a nastal boj o návrat dolů do základního tábora a do života.


Rozměry fotografie

Obraz malýObraz středníObraz velký
70 × 52 cm90 × 67 cm110 × 82 cm

Náhled technického provedení: bez rámu / s rámem.

Výroba fotografie

Obvyklý termím výroby velkoformátových fotografií je 1–3 týdny. Fotografie jsou vyráběny na zakázku a pro zahájení práce je vyžadována platba předem na účet. O předpokládaném termínu dokončení fotografie a jejího doručení vás budeme informovat.

Pokud máte zájem o jiné rozměry než jsou zde uvedené, napište nám svůj požadavek spolu s odkazem na požadovanou fotografii, sdělíme vám možnosti výroby a předpokládanou cenu.

Jsou možné i individuální úpravy fotografií - výřez, sjednocení rozměrů pro panoramata, přidání okrajů (pasparty), převedení do černobílé nebo kolorované varianty. V případě individuálních požadavků nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat.

044 K2, základní tábor, ledovec Godwin-Austen

6 150,00 Kč

Cena vč. DPH

Způsoby doručení

  • - ČR - Zásilkovna domů - platba předem 120 Kč
  • - ČR - Zásilkovna domů - platba při převzetí 150 Kč
  • - ČR - Zásilkovna domů - platba předem ZDARMA (objednávka v min. hodnotě 2.499 Kč)
  • - SLOVENSKO - na adresu - platba při převzetí 230 Kč
  • - osobní odběr v NMnM s platbou předem ZDARMA
  • (Kuchyňské linky s.r.o. tel. +420 777 652 002)

Věnování od Radka

Všechny knihy, jejichž autorem je Radek Jaroš, jsou od nás odesílané s vlastnoručně vepsaným mottem a podpisem autora. Pokud je Radek doma v Novém Městě na Moravě není problémem do knihy vepsat osobní věnování dle Vašeho přání.

Copyright © 2023 Radek Jaroš
| Instagram | Facebook | YouTube