Vše o nákupu v eshopu radekjaros.cz

Způsoby doručení

K přepravě zásilek od 09. 06. 2020 využíváme společnost Zásilkovna, která spolupracuje s různými dopravci v České republice i na Slovensku (např. DPD, Geis, WeDo, ReMax, Slovak Parcel Service). Jakmile Vaše objednané zboží zabalíme a předáme Zásilkovně, zašleme Vám potvrzující e-mail. Dále Vás o průběhu doručování bude informovat Zásilkovna a dopravce, který bude zásilku doručovat (e-mail a SMS).

Doručení zásilky standardně probíhá do dvou pracovních dnů od odeslání z Radkova e-shopu. V předvánočním čase se doba doručen může protáhnout. Nejsme schopni ovlivnit konkrétní čas ani konkrétního dopravce, který zásilku poveze. Doručení na adresu standardně probíhá na dva pokusy ve dvou po sobě jdoucích všedních dnech v čase od 08 - 18 hodin. Pokud se zásilku nepodaří na druhý pokus doručit, je přesměrována na nejbližší výdejní místo dopravce.

Kontakt na zákaznický servis Zásilkovny:
+420 216 216 516
info@zasilkovna.cz
Po-Pá: 08:00 – 18:00

I. Doručení na adresu v České republice

Doručení na adresu – platba předem: 120 Kč

Platbu za objednané zboží provedete jednorázovým platebním příkazem na účet a pod variabilním symbolem, který Vám zašleme při potvrzení Vaší objednávky. Zboží předáváme do přepravy až jsou peníze připsány u nás na účet.

Doručení na adresu – platba při převzetí (dobírka): 150 Kč

Platbu za objednané zboží provedete přímo dopravci, který Vám zásilku doručí na Vaši adresu. Zaplatit je možné v hotovosti nebo platební kartou.

Doručení na adresu – platba předem: ZDARMA

Platbu za objednané zboží provedete jednorázovým platebním příkazem na účet a pod variabilním symbolem, který Vám zašleme při potvrzení Vaší objednávky. Zboží předáváme do přepravy až jsou peníze připsány u nás na účet. Tato možnost doručení je zdarma pokud objednáte zboží v min. hodnotě 2.499 Kč s DPH.

II. Doručení na adresu Slovensko

Doručení na adresu – platba při převzetí (dobírka): 230 Kč

Platbu za objednané zboží provedete přímo dopravci, který Vám zásilku doručí na Vaši adresu. Zaplatit je možné v hotovosti nebo platební kartou.

III. Doručení fotografií - Česká republika a Slovensko

Individuální doručení fotografií

Po uskutečnění objednávky, která obsahuje fotografii Vás bude kontaktovat Olga Růžičková z tel. +420 733 626 218, zkontroluje s Vámi vybranou fotografii a její rozměry a domluví se na dopravě a jejím předání. Preferujeme osobní předání Olgou nebo Radkem na území České republiky. Teprve po zkontrolování a odsouhlasení objednávky provedete platbu jednorázovým platebním příkazem na účet a pod variabilním symbolem, který Vám zasíláme při vytvoření Vaší objednávky.

IV. Osobní odběr v Novém Městě na Moravě – platba předem: ZDARMA

Objednané zboží je možné osobně vyzvednout v prodejně Kuchyňské linky s.r.o., Vratislavovo náměstí 11, 592 31 Nové Město na Moravě, tel.: +420 777 652 002 (+420 777 652 001). Platbu za objednané zboží je nutné provést předem na účet uvedený v e-mailu s potvrzenou objednávkou. O tom, že je Vaše objednané zboží připravené k vyzvednutí v prodejně Kuchyňské linky s.r.o., Vás budeme informovat e-mailem.


Všechny ceny jsou uveden včetně DPH a platí pro balíčky s Doručením na adresu pro ČR a Slovensko s váhou do 10 kg. V případě nadměrné zásilky Vás budeme kontaktovat.

Ceny aktualizovány k 18. 11. 2020.

Copyright © 2016 Radek Jaroš . Design by Pavel Blažek
| Instagram | Facebook