Vše o nákupu v eshopu radekjaros.cz

Způsoby doručení

I. Přepravní služba DPD Private (pro zásilky s doručením v České republice)

Cena služby: 150 Kč

Přepravní služba DPD zajišťuje dodání vaší objednávky do druhého pracovního dne od vyexpedování ze skladu našeho eshopu. Po celé České republice jsou zásilky doručovány ve všední dny od 8 do 17 hodin.
Součástí služby je poskytnutí informací o zásilce. Minimálně jeden den před doručením obdržíte SMS zprávu s informací o čísle zásilky, termínu dodání a výši dobírky.
V den doručení obdržíte SMS o přesném termínu doručení. Obdržíte i přístup do aplikace DPD Kurýr, kde můžete zásilku sledovat, posunout doručení, či změnit adresu dle vašich požadavků.
V případě, že vás kurýr nezastihne, zanechá vám oznámení o nedoručení. Služba garantuje tři pokusy o doručení.
Zákaznický servis DPD můžete kontaktovat na telefonním čísle 225 373 373.

II. Doručení Českou poštou (pro zásilky s doručením na Slovensko, v České republice pouze po domluvě)

Cena služby s doručením na Slovensko: 290 Kč
Cena služby s doručením v České republice: 150 Kč

Služeb České pošty využíváme zejména při přepravě zásilek na Slovensko a ostatních zahraničních destinací. Cena za poštovné je v případě zaslání do zahraničí závislá na váze zásilky, proto je nutné se na přepravních podmínkách předem dohodnout emailem na adrese olga@radekjaros.cz, případně telefonicky na čísle +420 733 626 218 (Olga Růžičková).

Po telefonické či písemné domluvě (tel. +420 733 626 218, olga@radekjaros.cz) je možné se individuálně dohodnout na doručení Vaší objednávky Českou poštou. Výše poštovného a balného zůstává v tomto případě stejná, jako při využití přepravní služby DPD Private.

III. Osobní odběr v Novém Městě na Moravě s platbou předem

Cena služby: 0 Kč, nutná platba předem na účet

Objednané zboží je možné osobně vyzvednout v Knihkupectví U Salvátora, Vratislavovo nám. 119, 592 31 Nové Město na Moravě, tel.: 566 615 096. Platbu za objednané zboží je nutné provést předem na uvedený účet. O tom, že je Vaše objednávka přichystána k vyzvednutí, budete předem informováni pomocí SMS z telefonního čísla +420 733 626 218.

Copyright © 2016 Radek Jaroš . Design by Pavel Blažek
| Instagram | Facebook