Vše o nákupu v eshopu radekjaros.cz

Způsoby doručení

K přepravě zásilek od 09. 06. 2020 využíváme společnost Zásilkovna, která spolupracuje s různými dopravci (např. DPD, InTime, Česká pošta, Slovenská pošta, …). Jakmile Vaše objednané zboží zabalíme a předáme Zásilkovně, zašleme Vám potvrzující e-mail. Dále Vás o průběhu doručování bude informovat Zásilkovna a dopravce, který bude zásilku doručovat (e-mail a SMS).

Doručení zásilky standardně probíhá do dvou pracovních dnů od odeslání z Radkova e-shopu. Nejsme schopni ovlivnit konkrétní čas ani konkrétního dopravce, který zásilku poveze. Doručení probíhá ve všední dny od 08-17 hodin.

I. Doručení na adresu v České republice

Doručení na adresu – platba předem: 120 Kč

Platbu za objednané zboží provedete jednorázovým platebním příkazem na účet a pod variabilním symbolem, který Vám zašleme při potvrzení Vaší objednávky. Zboží předáváme do přepravy až jsou peníze připsány u nás na účet.

Doručení na adresu – platba při převzetí (dobírka): 150 Kč

Platbu za objednané zboží provedete přímo dopravci, který Vám zásilku doručí na Vaši adresu. Zaplatit je možné v hotovosti nebo platební kartou.

Doručení na adresu – platba předem: ZDARMA

Platbu za objednané zboží provedete jednorázovým platebním příkazem na účet a pod variabilním symbolem, který Vám zašleme při potvrzení Vaší objednávky. Zboží předáváme do přepravy až jsou peníze připsány u nás na účet. Tato možnost doručení je zdarma pokud objednáte zboží v min. hodnotě 2.499 Kč s DPH.

II. Doručení na adresu na Slovensko

Doručení na adresu – platba předem: 190 Kč

Platbu za objednané zboží provedete jednorázovým platebním příkazem na účet a pod variabilním symbolem, který Vám zašleme při potvrzení Vaší objednávky. Částku zadávejte v CZK nikoli EUR. Zboží předáváme do přepravy až jsou peníze připsány u nás na účet.

III. Doručení fotografií - Česká republika a Slovensko

Individuální doručení fotografií

Po uskutečnění objednávky, která obsahuje fotografii Vás bude kontaktovat Olga Růžičková z tel. +420 733 626 218, zkontroluje s Vámi vybranou fotografii a její rozměry a domluví se na dopravě a jejím předání. Preferujeme osobní předání Olgou nebo Radkem na území České republiky. Teprve po zkontrolování a odsouhlasení objednávky provedete platbu jednorázovým platebním příkazem na účet a pod variabilním symbolem, který Vám zasíláme při vytvoření Vaší objednávky.

IV. Osobní odběr v Novém Městě na Moravě – platba předem: ZDARMA

Objednané zboží je možné osobně vyzvednout v prodejně Kuchyňské linky s.r.o., Vratislavovo náměstí 11, 592 31 Nové Město na Moravě, tel.: +420 777 652 002 (+420 777 652 001). Platbu za objednané zboží je nutné provést předem na účet uvedený v e-mailu s potvrzenou objednávkou. O tom, že je Vaše objednané zboží připravené k vyzvednutí v prodejně Kuchyňské linky s.r.o., Vás budeme informovat e-mailem.


Všechny ceny jsou uveden včetně DPH a platí pro balíčky s Doručením na adresu pro ČR a Slovensko s váhou do 10 kg. V případě nadměrné zásilky Vás budeme kontaktovat.

Copyright © 2016 Radek Jaroš . Design by Pavel Blažek
| Instagram | Facebook