Cílem je návrat | Official Teaser

Teaser k chystanému filmu Cílem je návrat.

Odkaz na zdroj videa ›


U Kulatého stolu #114 Radek Jaroš

Rozhovor v podcastu Martina Klesnila a Patrika Fialy U kulatého stolu vyšel na začátku září 2021. S Radkem v podcastu probírali dokument Cesta vzhůru, výstup na Mount Everest, nejnebezpečnější situace na horách, omrzliny prstů, vyhřívané boty či nevyzpytatelnost počasí na horách.

Odkaz na zdroj videa ›


Rozhovor ve Studiu ČMA

Radek Jaroš: Chci říkat své občanské názory. Mezi Čechy je zakódováno, aby k problémům mlčeli.
Rozhovor ve Studiu České manažerské asociace.

Odkaz na zdroj videa ›


BROCAST #55 - Radek Jaroš

Podcast u dvou bratrů, Adama a Tomáše je možná jeden z nejdelších rozhovorů, který jsem kdy udělal. Sám si ho budu muset ještě poslechnout, co všechno jsem na sebe vlastně prozradil. Na druhou stranu právě délka povídání umožnila, alespoň doufám, probrat témata určitě víc do hloubky. A dostat se i k věcem, které nikdy nikde ještě nepadly. Původně byl takový úmysl u mé poslední knihy "Nahoru na horu." dnešní doba je bohužel taková, že pravděpodobně budete mít dost času na to, abyste se rozhovorem proposlouchali.

Odkaz na zdroj videa ›


Přišla jsem o prsa. Měla jsem chuť to celý skončit. Ale jsem zpátky!

Petra Tůmová si nahmatala bulku na prsu. "V Práci jsem řekla, že se přijdu o půl hodiny dýl." Ale byl z toho rok. Petra podstoupila náročné operace, ozařování, chemoterapie. Přišla o obě prsa. Léčba ji málem dohnala k sebevraždě. Bylo to nepředstavitelné peklo. Dnes je zpátky a rozhodla se otevřeně promluvit o tom, co je to rakovina prsu. Petra je členem neziskové organizace Bellisky, mladé ženy s rakovinou prsu. Tyto ženy se snaží pomáhat pacientkám projít tím, čím si prošly ony. A také dělat osvětu.

Rozhovor s Petrou
https://youtu.be/ORlNC73ifLM

Video ze setkání s Radkem Jarošem
https://www.facebook.com/188335601199887/videos/644260279436037/

Odkaz na zdroj videa ›


Voices of Meltingpot | Radek Jaroš

Meltingpot v rámci festivalu Colours of Ostrava.
https://www.meltingpotforum.com/

Odkaz na zdroj videa ›


Copyright © 2023 Radek Jaroš
| Instagram | Facebook | YouTube