20 let na vrcholech světa

pouze 15 lidí na světě dosáhlo všech vrcholů nad 8000 metrů bez použití kyslíku
horolezec Radek Jaroš je jedním z nich

Přednášky Radka Jaroše vycházejí z jeho více jak 20 let trvající kariéry profesionálního horolezce. Zážitků a zkušeností nasbíraných v průběhu nespočtu himálajských expedic, jejichž cílem bylo postupně stanout na všech čtrnácti nejvyšších vrcholech světa. Díky Radkově pohledu na svět a jemu přirozené otevřenosti nabízejí Radkovy přednášky nevšední příležitost nahlédnout do zákulisí velkých expedic, klukovských snů a splněných přání.

Každý si dnes může zaplatit trek okolo Annapurny nebo výšlap do Base Campu pod Everestem. Stovky horolezců se každoročně pokouší i o samotné vrcholy včetně toho nejvyššího, Mt. Everestu, nebo nejobávanějšího - vrcholu hory K2. Nicméně dosáhnout jich se podaří jenom těm nejvytrvalejším, nejodhodlanějším, nejpřipravenějším. Také těm co přeje štěstí, které je u všech podobných výprav nezbytné. Radkův příběh je skládanka všech těchto faktorů a jeho zkušenosti a zážitky mohou být krásným příkladem nebo motivací pro ostatní.

Show Jana Krause

Krátké představení Radka Jaroše v pořadu Jana Krause.

Zaměření přednášek

Přednášky pro firmy

Koruna Himálaje, zdolání všech 14 ti nejvyšších hor světa je obrovská výzva. Sportovní výkon vyžadující nejenon odpovídající fyzickou připravenost, ale také zvládnutí organizačních a manažerských schopností. Všeho od poskládání toho nejlepšího týmu horolezců, zajištění kompletní logistiky expedic až po jejich finanční zajištění. To vše vyžaduje nejenom touhu, vůli a schopnost jít si za svým cílem, ale také umění zvládat krizové okamžiky, motivovat spolulezce, partnery, nebát se nejenom rozhodnout, ale také převzít za své rozhodnutí plnou zodpovědnost. Přednášky pro firmy jsou tedy koncipovány spíše jako motivační a edukativní než dobrodružné.

Přednášky pro veřejnost

V průběhu posledních dvaceti let uskutečnil Radek desítky expedic do nejvyšších pohoří světa. Za tu dobu nasbíral nepřeberné množství záběrů, fotografií, zážitků, v mnoha případech naprosto unikátních - definovaných extrémními podmínkami osmitisícových vrcholů, které se Radek pokoušel zdolat. Soubor všech těchto podkladů a zkušeností dnes tvoří základ několika tématicky odlišných přednášek po širokou veřejnost. Tyto přednášky pojednávají o vůli, kamarádství, neuvěřitelných krásách himálasjkých štítů, ale také odvaze, utrpení a někdy bohužel i tragédiích, kterým se v těchto extrémních podmínkách nedá předejít.

Klienti


Poptat přednášku

potvrzení

Máte-li zájem o přednášku nebo byste se rádi dozvěděli více informací o náplni přednášek, cenách, apod., vyplňte prosím tento formulář. Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme i na níže uvedené email adrese a telefonu.

  • Radek Jaroš
  • Nečasova 584, 592 31 Nové Město na Moravě
  • telefon: + 420 602 537 277
  • email:
Copyright © 2023 Radek Jaroš
| Instagram | Facebook | YouTube