Přípravy na všech frontách...

Odlet do Austrálie na nejvyšší vrchol Mt. Koscuiszko se pomalu blíží. Vlastně rychle. Před tím ještě na 10 dnů na silničce po stopách Tour de France, včetně legendární vrchařské etapy na Alpe d'Huez. Vše jako příprava na můj „australská Mt. Everest“ a tím je účast na Crocodile Trophy.
Takže expediční pohled už je téměř připraven do tisku - chybí jen doladit sponzory na zadní straně. Nechcete být mezi nimi? Klidně pište nebo volejte.

Krokodýl je závod na horských kolech a tak mě kámoš Martin Havlena ve své firmě Author staví v předstihu model celopéra na rok 2018. Zatím trénuju na Author Magnum a i to je krásný kolo!
https://www.youtube.com/watch?v=w48iaJq5T48&feature=youtu.be&t=2m45s

No a protože hora leží ve Sněžných horách a i když zima v době našeho pobytu bude končit, dostal jsem každoexpediční dárek od kamarádky Olivky. Háčkovaný čepice se speciální tématikou. Krásný jsou... Děkuju.
Informace, fotky a možná i videa z cesty budou průběžně na www.radekjaros.cz. Můžete alespoň tak být s náma. A třeba trocha inspirace. Když to dá Jaroš...

Komentáře


Obrázek uživatele ZdziSŁAW
Interesting and Staggering Facts About Mount Kosciuszko Interesting Facts About Mount Kosciuszko I invite you also to the English version of this mtkosciuszko.org.au website. There related messages are a lot of information about the conquest of Mt Kosciuszko the highest peak of Australia, and about Paul Edmund Strzelecki the explorer who gave the mountain its name. Check the text sitemap page to see all the titles thanks
Obrázek uživatele ZdziSŁAW
ZdziSŁAW

GENERÁLNÍ PARTNER

Staňte se generálním partnerem
projektu 15 nejizolovanějších hor světa!

Více informací na telefonu +420 602 537 277 nebo email adrese

HLAVNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI
MATERIÁLEM POMOHLI
PODPORUJI
Copyright © 2023 Radek Jaroš
| Instagram | Facebook | YouTube