Kalendáře na rok 2024 jsou v přípravě

Nástěnné a stolní kalendáře na rok 2024 jsou již v přípravě. V rámci předobjednávek nabízím pro větší objednávky a firemní zákazníky obvyklé množstevní slevy a také možnost je na zakázku opatřit firemním potiskem dle přání.

Nástěnný kalendář na rok 2024 s názvem OD MOŘE K HORÁM bude sestaven z fotografií, které jsem pořídil v průběhu několika desítek let na svých cestách po všech kontinentech naší planety. Nejde ovšem o již publikované fotografie ze známých expedic. Volba motivů v kalendáři 2024 je od všem dobře známých dovolenkových destinací, oblastí, kam mířil za lezením, přípravou na velehorské výstupy, až po opravdu exotická místa, kam se dostane jenom pár lidí z celého světa.
Stolní kalendář Z VYSOČINY NA EVEREST 2024 bude jako obvykle průřezem fotografií z celého světa. Radek na tréninku, ve svém volně i na expedicích neustále fotografuje. Každý snímek má svůj příběh. Symbolicky začíná pouť na rodné Vysočině a přes různé světové lezecké, vodácké, turistické a další oblasti končí v nejvyšším světovém pohoří.

Nabídka v PDF s cenami je ke stažení na odkazu:
https://www.radekjaros.cz/downloads/radek-jaros_nabidka_2023-08-rj-HQ.pdf

Další materiály, ať už jsou to knihy, trička, čepice, kšiltovky, DVD nebo velkoformátové fotografie jsou stále v nabídce a můžete si je prohlédnout v e-shopu.
Naskladnění kalendářů a diářů předpokládáme v první polovině listopadu, termín dodávek pro firmy by tedy měl následovat v zápětí – respektive po doplnění firemních potisků.

O zaslání poptávky, nebo přímo objednávek prosíme do 20. září 2023.
Pište na info@radekjaros.cz

Pro drobné odběratele budou, jako obvykle, kalendáře k zakoupení v e-shopu.

GENERÁLNÍ PARTNER

Staňte se generálním partnerem
projektu 15 nejizolovanějších hor světa!

Více informací na telefonu +420 602 537 277 nebo email adrese

HLAVNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI
MATERIÁLEM POMOHLI
PODPORUJI
Copyright © 2023 Radek Jaroš
| Instagram | Facebook | YouTube