Jsem blázen a mám na to papír

A jsem na to hrdej. Když jsem četl diskuzi pod článkem k petici pro jízdu cyklistů vedle sebe, pochopil jsem, že papíry na hlavu by potřebovalo lidí víc... Stovky milionů lidí na celým světě budou sledovat od července legendární Tour de France. Statisíce, možná miliony našich budou fandit Kreuzigerovi, Bártovi, Saganovi, Königovi, Štybarovi... Ale když by je potkali na silnici při tréninku, kde ti borci musí najezdit statisíce kilometrů, aby se mezi světovou špičku dostali - klidně je vytroubí, vytlačí a nebo rovnou přejedou. Podobně musí trénovat většina sportovců který vozí medaile z MS, OH a dalších akcí. V hospodě na ně jsme hrdí, tetelíme se, že jsme taky Češi, ale běda jak by mě zdrželi minutu při jízdě autem!!!
Já dostal papíry do Klubu bláznů Mont Ventoux. 3x po sobě jsme s kámošema zdolali během jednoho dne tuto legendární etapovou horu Tour de France. Včera mi papíry došly. I pro mě je to příprava na Mont Kosciuszko a Crocodile Trophy v Austrálii. Tak ještě pár fotek z mého nového GoPro.
V neděli jsme se s jinou partou vrátili z výletu na kolech NMNM - Senec. Najeli jsme v 500 km v Česku, Rakousku a na Slovensku. Víte kde byli nejvíc bezohlední řidiči...?
@gohd.cz, @gohdcz, #kralJaros, #GoPro, www.radekjaros.cz

Komentáře


Obrázek uživatele Jarda
No asi v Česku :-(, kde jinde..... Jo, jinak 3x Mont-Ventoux dost dobrý
Obrázek uživatele Jarda
Jarda

GENERÁLNÍ PARTNER

Staňte se generálním partnerem
projektu 15 nejizolovanějších hor světa!

Více informací na telefonu +420 602 537 277 nebo email adrese

HLAVNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI
MATERIÁLEM POMOHLI
PODPORUJI
Copyright © 2023 Radek Jaroš
| Instagram | Facebook | YouTube