Crocodile Trophy - stage 3

Moje Sunto v cíli ukázaly 102,5 km a 2840 nastoupaných metrů.

Dnešní etapa mě bavila mnohem víc než včerejší, bylo to možná díky tomu, že byla mnohem hravější a nejelo se jenom „po polňačce“. Rozhodně mi pomohlo, že jsem měl opravený kolo a, na rozdíl od včerejška, jsem mohl řadit na velký tác a tím pádem držet tempo. Na rovinách ve skupině, ale v podstatě od dvacátého kilometru jsme jeli stejně každý sám. Tedy hlavně já, protože se splnilo to, před čím mě Ondra varoval, že když někdo zavírá bránu tak tomu poslednímu většinou ujedou, než jsem bránu zavřel, vlak odjel a já už jsem bojoval po rovině sám.

Nevím kolikrát, ale samozřejmě jsem tlačil, některé kopce byly opravdu brutální a myslím že ani elitáři je nebyli schopni vyjet. V závěru, když jsem ujel dvoum pronásledovatelům, tak mě na dlouhou dobu zastavil had, který se plazil přes cestu. Prvně jsem se ho snažil vyplašit a popohnat klackem, který jsem po něm hodil, ale zareagoval tak, že zastavil a koukal na mě. Měřil dva metry a nedal se objet, protože to bylo ve stoupání, takže jsem nervózně přešlapoval na místě dokud nezmizel v trávě. Ještě jsem nestačil vygooglovat, co to bylo za potvoru, ale byl zelenošedej.

Měl jsem taky dva pády. Jeden přesně v okamžiku, kdy jsem si pomyslel, že těch posledních 15 km už dojedu s prstem v nose. Načež jsem se zasekl v hlubokým písku a málem praštil hlavou do stromu. A podruhý, jako ocas, jsem to položil kilometr před cílem v zatáčce do pravého úhlu z asfaltu do terénu opět hlubokým písku.

V průběhu dne jsem si říkal, že UŽ budu mít za sebou 3. etapu. Ale večer po dojetí, si říkám, že mám za sebou TEPRVE 3. etapu. Zítra nás čeká 120 km a podle předpovědi počasí má celý den pršet. Tak uvidíme.

----------------------
18th SEPT 2017
Lake Tinaroo – Tepon
100 km/2600 m

> průběžné výsledky

Použité fotografie: Crocodile Trophy / Regina Stanger / Igor Schifris / tým Quantum Racing
> www.crocodile-trophy.com

Komentáře


Obrázek uživatele jirka
Včera došel pohled z Austrálie, děkuji a držíme palce jirka.
Obrázek uživatele jirka
jirka

GENERÁLNÍ PARTNER

Staňte se generálním partnerem
projektu 15 nejizolovanějších hor světa!

Více informací na telefonu +420 602 537 277 nebo email adrese

HLAVNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI
MATERIÁLEM POMOHLI
PODPORUJI
Copyright © 2023 Radek Jaroš
| Instagram | Facebook | YouTube