Canberra - MTB závod na 4 hod.

První ostrý test v přípravě na Crocodile Trophy máme za sebou. Oba dva - já i moje nové celopéro Author. Jde o nejvyšší model na r. 2018 a tak mi sestavili narychlo vlastně č. 001. Závod se jel na nádherných single trecích u hlavního města Austrálie. Za 4:20 hod jsem zvládnul 67 km s převýšením 1 600 m. Ráno na startu nás čekala zima, jen 7°C ale asi po třech hodinách naštěstí vyšlo slunce. Doma bych nikdy nevyjel. Ale bylo to krásný, jak jinak, když dřete a trpíte. Ondra Slezák skončil celkově třetí. Michal Kafka sedmej. Já byl v kategorii pátej. Vysočina team vcelku slušně zajel.
Zima v Austrálii je největší a nejnepříjemnější překvapení. Už jsem nakoupil dlouhý kalhoty, tepláky, mikinu... Dnes v Canbeře sněžilo! Chodím v sandálech 8 měsíců v roce. Tady jsem se dnes obul do bot a vzal si ponožky! Původně jsme chtěli dnes 27.8. na nejvyšší horu kontinentu. Byla tam ale vánice, mlha a silnej vítr. I zítra má nahoře být vítr 50 km/h. Přesunujem se ke Kosciuszku, ale výstup se asi pokusíme v úterý. Další den se podél pobřeží budeme vracet do Sydney a čekají mě další tréninky s klukama.

Komentáře


Obrázek uživatele Tom
Ahojte! Díky za zprávičky, je to super vás takhlenc na dálku sledovat:-) Blíží se 3. září.....moooc vzpomínám....:-) Držím palce, užívejte a bojujte! Jo a víš co viď:-) ? "furt šlap" čaute Tom
Obrázek uživatele Tom
Tom

GENERÁLNÍ PARTNER

Staňte se generálním partnerem
projektu 15 nejizolovanějších hor světa!

Více informací na telefonu +420 602 537 277 nebo email adrese

HLAVNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI
MATERIÁLEM POMOHLI
PODPORUJI
Copyright © 2023 Radek Jaroš
| Instagram | Facebook | YouTube