Nejnebezpečnější, nejnepřístupnější, každého třetího, koho pustila na vrchol, toho nepustila zpět. Abychom minimalizovali pohyb v extrémně nebezpečném terénu, rozhodl jsem se aklimatizovat na Lhotse. S Honzou Trávníčkem jsme vylezli do 7 000 m a potom se přesunuli na Annapurnu. Ta předvedla lavinový koncert, po kterém našlo odvahu postupovat dál k vrcholu jen pár zatvrzelých bláznů. Týden jsme se v bouřkách probíjeli k vrcholu, abychom stihli jediný možný, tzv. „vrcholový den“. S minimálním větrem, bez sněžení.
Opět jsme museli lézt celou noc, v obrovském mrazu. Při návratu z vrcholu jsem vyfotil tábor v 7 000 m, na pokraji ledových séraků, které se postupně jako smrtonosné laviny řítily naší výstupovou trasou.
Teprve v táboře jsem zjistil, že i mě Annapurna poznamená na celý život.


Rozměry fotografie

Obraz malýObraz středníObraz velký
70 × 52 cm90 × 67 cm110 × 82 cm

Náhled technického provedení: bez rámu / s rámem.

Výroba fotografie

Obvyklý termím výroby velkoformátových fotografií je 1–3 týdny. Fotografie jsou vyráběny na zakázku a pro zahájení práce je vyžadována platba předem na účet. O předpokládaném termínu dokončení fotografie a jejího doručení vás budeme informovat.

Pokud máte zájem o jiné rozměry než jsou zde uvedené, napište nám svůj požadavek spolu s odkazem na požadovanou fotografii, sdělíme vám možnosti výroby a předpokládanou cenu.

Jsou možné i individuální úpravy fotografií - výřez, sjednocení rozměrů pro panoramata, přidání okrajů (pasparty), převedení do černobílé nebo kolorované varianty. V případě individuálních požadavků nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat.

065 Annapurna CV

7 750,00 Kč

Cena vč. DPH

Způsoby doručení

  • - ČR - Zásilkovna domů - platba předem 120 Kč
  • - ČR - Zásilkovna domů - platba při převzetí 150 Kč
  • - ČR - Zásilkovna domů - platba předem ZDARMA (objednávka v min. hodnotě 2.499 Kč)
  • - SLOVENSKO - na adresu - platba při převzetí 230 Kč
  • - osobní odběr v NMnM s platbou předem ZDARMA
  • (Kuchyňské linky s.r.o. tel. +420 777 652 002)

Věnování od Radka

Všechny knihy, jejichž autorem je Radek Jaroš, jsou od nás odesílané s vlastnoručně vepsaným mottem a podpisem autora. Pokud je Radek doma v Novém Městě na Moravě není problémem do knihy vepsat osobní věnování dle Vašeho přání.

Copyright © 2023 Radek Jaroš
| Instagram | Facebook | YouTube