Nahoru na horu – nová kniha

Do mého knižního portfolia přibyl další titul. Tentokrát jsem ho nenapsal a nevydal já sám. Jde o rozhovor s novinářem Jiřím Mackem a vydává ho nakladatelství Vyšehrad. Snahou bylo ukázat „můj“ svět a život i z jiný stránky než té himalájské. Motivací, že jsem se nechal „zlomit“ k tomu, že knihu nevydám sám, byla tradice rozhovorů v nakladatelství s mnoha dalšími osobnostmi naší země. I když bych dnes knihu dělal jinak, věřím, že se bude líbit. Doplňuje ji víc než stovka fotografií ze života horolezce, vodáka, cyklisty, lyžaře, cestovatele, chlapce, chlapa…

Bohužel, díky nákupní ceně pro autora, cenové politice a válce prodejců ji seženete skoro všude levněji než u mě. Ale nikde jinde s podpisem, mottem a malou pozorností. A hřejivým pocitem, že jste tak trochu přispěli na další projekt: NEJIZOLOVANĚJŠÍ HORY PLANETY.
O nich bude další kniha. A nejpozději do týdne bude na webu nové triko, právě s motivem nejizolovanějších hor, čepice a čelenka s himalájskýma osmitisícovkama.

https://www.radekjaros.cz/eshop/knihy/nahoru-na-horu

Děkuju a ať se krásně čte.

Radek

Komentáře


Obrázek uživatele Karel Martinec

Kniha Jižní polokoule naší koule nebude ?

Obrázek uživatele Karel Martinec
Karel Martinec

Obrázek uživatele Administrátor

Bude - je to tak, že čtyři vrcholy Koruny světa, z těch pěti, které se nachází na jižní polokouli jsou zároveň i v seznamu patnácti topograficky nejizolovanějších, které mám v plánu, tak se to bude trochu prolínat :-)
Radek

Obrázek uživatele Administrátor
Administrátor

GENERÁLNÍ PARTNER

Staňte se generálním partnerem
projektu 15 nejizolovanějších hor světa!

Více informací na telefonu +420 602 537 277 nebo email adrese

HLAVNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI
MATERIÁLEM POMOHLI
PODPORUJI
Copyright © 2016 Radek Jaroš . Design by Pavel Blažek
| Instagram | Facebook