Nabídka kalendářů na rok 2023 pro firmy a větší odběratele

Připravuji nové kalendáře na rok 2023. Pro větší objednávky a firemní zákazníky nabízím obvyklé množstevní slevy a také možnost je na zakázku opatřit firemním potiskem dle přání.

Nástěnný kalendář na rok 2023 s názvem Z 0 DO 8000 m je sestaven z fotografií, které Radek pořídil v průběhu několika desítek let na svých cestách po všech kontinentech naší planety. Nejde přitom o již publikované fotografie ze známých expedic. Volba motivů v kalendáři 2023 je od známých dovolenkových destinací až po opravdu exotická místa, kam zamířil za lezením, přípravou na velehorské výstupy, nebo jenom na odpočinek.
Stolní kalendář Z VYSOČINY NA EVEREST 2023 bude jako obvykle průřezem fotografií z celého světa. Radek na tréninku, ve svém volně i na expedicích neustále fotografuje. Každý snímek má svůj příběh. Symbolicky začíná pouť na rodné Vysočině a přes různé světové lezecké, vodácké, turistické a další oblasti končí v nejvyšším světovém pohoří.

Nabídka v PDF s cenami je ke stažení na odkazu:
http://radekjaros.cz/downloads/radek-jaros_nabidka_2022-08-rj-hq.pdf

Další materiály, ať už jsou to knihy, trička, DVD, puzzle nebo velkoformátové fotografie jsou stále v nabídce a můžete si je prohlédnout v e-shopu.
Naskladnění kalendářů a diářů předpokládáme v první polovině listopadu, termín dodávek pro firmy by tedy měl následovat v zápětí – respektive po doplnění firemních potisků.

O zaslání poptávky, nebo přímo objednávek prosíme do 20. září 2022.
Pište na info@radekjaros.cz

Pro drobné odběratele budou, jako obvykle, kalendáře k zakoupení v e-shopu.

GENERÁLNÍ PARTNER

Staňte se generálním partnerem
projektu 15 nejizolovanějších hor světa!

Více informací na telefonu +420 602 537 277 nebo email adrese

HLAVNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI
MATERIÁLEM POMOHLI
PODPORUJI
Copyright © 2023 Radek Jaroš
| Instagram | Facebook | YouTube