Nabídka kalendářů na rok 2020 pro firmy a větší odběratele

V přípravě již jsou nové kalendáře na rok 2020. Pro větší objednávky a firemní zákazníky nabízíme obvyklé množstevní slevy a také možnost je na zakázku opatřit firemním potiskem dle přání.

Nástěnný kalendář na rok 2020 s názvem RAPA NUI, ACONCAGUA přináší fotografie a postřehy z expedice na nejvyšší vrchol Jižní Ameriky, kterou jsem podniknul během svého putování za Korunou světa. Aconcagua je s nadmořskou výškou 6961 m nejvyšší horu Ameriky, převyšující okolní štíty o 1000 m. Cesta za jejím vrcholem ale započala na Rapa Nui – Velikonočním ostrově, místě plném mystiky a záhad.
Stolní kalendář Z VYSOČINY NA EVEREST 2020 bude průřezem fotografií z celého světa - expedic Koruny Himálaje i Koruny Světa, tréninků, cest. Každý snímek má svůj příběh. Symbolicky začíná pouť na rodné Vysočině a přes různé světové lezecké, vodácké, turistické a další oblasti končí v nejvyšším světovém pohoří.

Další materiály, ať už jsou to knihy, trička, DVD, puzzle nebo velkoformátové fotografie jsou stále v nabídce a můžete si je prohlédnout v e-shopu.
Naskladnění kalendářů a diářů předpokládáme v první polovině listopadu, termín dodávek pro firmy by tedy měl následovat v zápětí - respektive po doplnění firemních potisků.

O zaslání poptávky, nebo přímo objednávek prosíme do 31. srpna 2019.
Pište na info@radekjaros.cz

Pro drobné odběratele budou, jako obvykle, kalendáře k zakoupení v e-shopu.

GENERÁLNÍ PARTNER

Staňte se generálním partnerem
projektu 15 nejizolovanějších hor světa!

Více informací na telefonu +420 602 537 277 nebo email adrese

HLAVNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI
MATERIÁLEM POMOHLI
PODPORUJI
Copyright © 2016 Radek Jaroš . Design by Pavel Blažek
| Instagram | Facebook